XC Alchemy Chocoholic edition 3/4 kg

Kód: 078031
940 Kč 817 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

3/4 kg kvalitní čokolády pro opravdové čokoholiky. V luxusním dárkovém balení najdete hned tři obří čokoládové tabulky: bílou, mléčnou a hořkou. To vše z ruční dílny čokolatiéra Dana Syrového.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jiná bílá 43% čokoláda je světový unikát nejen nejvyšším obsahem kakaového másla, ale především chutí vyladěnou bazalkou Tulsi, květem pomeranče, černým kořením, bílým čajem a šafránem s výrazným podtónem himalájské diamantové soli. Pokud jste si doteď mysleli, že vám bílá čokoláda nic neříká, tak jste ještě neochutnali Jinou bílou.

Složení bílé čokolády: kakaové máslo (43%), sušené mléko plnotučné, třtinový cukr, smetana 60%, koření a byliny, himálajská kamenná sůl v ryze panenské podobě, bílý čaj, přírodní Vanilka tahitensis, šafrán, emulgátor: sojový lecitin.

Hořkomléčná 69% čokoláda z kakaových bobů z Venezuely s květem skořice a vlčího máku, zázvorem, růžovým pepřem a 24 druhy koření a bylin s iamantovou himalájskou solí. Smetanově hebká chuť, kde se orientální koření prolíná s kakaově rumovými tóny. Není ani mléčná, ani hořká, je to nová chuť hořkomléčná.

Složení hořkomléčné čokolády: kakaové boby z Venezuely (kakaový podíl min. 69%), třtinový cukr, kakaové máslo, sušené mléko, koření a byliny, himálajská kamenná sůl v ryze panenské podobě, přírodní Vanilka tahitensis, emulgátor: sojový lecitin.

Tmavá 80% čokoláda z kakaových bobů z Ugandy s černým kardamomem, pepřem pippali, 9 druhy dřev a bylin, himalájskou solí a kousky kakaových bobů Criollo. Zemitá kakaová chuť s kouřovým dřevem přechází do hřejivého závěru.Výrazná chuť pro čokoládové puristy.

Složení tmavé čokolády: kakaové boby z Ugandy (kakaový podíl min. 80%), kakaové máslo, třtinový cukr, koření a byliny, kousky kakaových bobů Criollo, pepř, himálajská kamenná sůl v ryze panenské podobě, přírodní Vanilka, emulgátor: sojový lecitin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: